prázdný
0 Kč s DPH
Kategorie

VECEREK.cz » Automatizace domácnosti

Automatizace domácnosti od Somfy

Somfy Somfy expert

Poznejte nový standard v bydlení

Domácnost ovládaná chytrým telefonem a sérií předem nastavených “scénářů” už není záležitostí filmů z blízké budoucnosti. Užívejte si komfortu dnešních pokročilých technologií, které vám nabídnou nebývalé pohodlí a bezpečí. Na to si určitě rychle zvyknete! Navíc ušetříte na energiích. Co více si přát?

Představujeme vám automatizaci domácnosti v podání naší partnerské společnosti Somfy.


Váš dům by měl sloužit vám, ne vy jemu.

Jak automatizace domácnosti funguje?

V automatizované domácnosti máte doslova pod palcem ovládání nejen garážových vrat a vjezdových bran, ale i osvětlení a stínění. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na jeden ze systémů automatizace, u Somfy jde o systém TaHoma® nebo Connexoon.

Vše potřebné ovládáte na dálku pomocí chytrého telefonu nebo necháte pracovat scénáře, které si předem vytvoříte. Seznamte se s odpověďmi na nejčastější dotazy ohledně automatizace domácnosti.

O systému TaHoma®

TaHoma® je komplexní systém automatizace domácnosti. Propojte všechna kompatibilní zařízení do jednoho celku a ovládejte svou domácnost odkudkoli!

Zjistěte o systému více, nebo nás rovnou kontaktujte, rádi vám vše vysvětlíme a poradíme.


Designové provedení TaHomy se hodí do každého interiéru.

O systému Connexoon

Systém Connexoon funguje na principu tří aplikací pro váš chytrý telefon, z nichž každá se stará o jinou část vašeho domova. Jedna o stínění, druhá o vrata a bránu, třetí o terasu. V řeči Somfy jde o aplikace Connexoon Window, Connexoon Access a Connexoon Terrace.

Ovládání aplikací, respektive prvků domácnosti je stejně snadné jako u systému TaHoma®, systém Connexoon však nepropojí celou domácnost - máte na výběr z libovolné kombinace dvou aplikací.

Zjistěte více informací o aplikacích Connexoon, nebo se obraťte přímo na nás.


Ovládejte svou domácnost telefonem.

Zajímá vás víc?

Poradíme vám! Ať vás zajímají konkrétní systémy nebo se jen chcete informovat, co může přechod na automatizovanou domácnost přinést právě vám, jsme vám k dispozici.

FajnySHOP.cz

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
Copyright © 2004-2018 | Created by FajnyWEB.cz | Powered by FajnySHOP